Službena mrežna stranica Sisačko-moslavačke županije

  • 044 500 000

Vijesti

Župan Ivan Celjak je u petak, 23 srpnja 2021. godine održao sastanak s predstavnicima Javne ustanove, Regionalnih koordinatora i Simore vezano uz pripremu i provedbu projekata iz područja gospodarstva, turizma i razvoja novih tehnologija.  Uz obnovu, razvoj gospodarstva je ključan na području naše županije. Stoga će se u narednom razdoblju usmjeriti podupiranje malog i srednjeg poduzetništva, start-upova te projekata iz područja školstva, zdravstva i turizma.

Sastanak u vezi pripreme i provedbe projekata iz područja gospodarstva, turizma i razvoja novih tehnologija

Župan Ivan Celjak je u petak, 23 srpnja 2021. godine, održao sastanak s predstavnicima Javne ustanove Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županije i Simore vezano uz pripremu i provedbu projekata iz područja gospodarstva, turizma i razvoja novih tehnologija.

Uz obnovu, razvoj gospodarstva je ključan na području naše županije. Stoga će se u narednom razdoblju posebna pozornost usmjeriti podupiranju malog i srednjeg poduzetništva, start-upova te projekata iz područja školstva, zdravstva i turizma.

Kontaktirajte nas

telefon: 044/500-000

email:  

Elektronička kontaktna točka za službeno dopisivanje tijela državne i javne uprave:

 

zpd
 

facebook1