Vijesti

Održan je sastanak župana Ivana Celjaka i suradnika s predsjednikom Obrtničke komore SMŽ Adolfom Cvancigerom i suradnicima te predstavnikom SIMORA-e na temu programa poticajnih mjera za jačanje gospodarstva i obrtništva u našoj županiji.

Sastanak s obrtnicima

U srijedu, 23. lipnja 2021. godine, održan je sastanak župana Ivana Celjaka i suradnika s predsjednikom Obrtničke komore SMŽ Adolfom Cvancigerom i suradnicima te predstavnikom SIMORA-e na temu programa poticajnih mjera za jačanje gospodarstva i obrtništva u našoj županiji.

Ovo je prvi u nizu sastanaka koji će se održati u smjeru širenja poslovanja i novih zapošljavanja u obrtima na području Sisačko-moslavačke županije.

Kontaktirajte nas

telefon: 044/500-330

email:  

Elektronička kontaktna točka za službeno dopisivanje tijela državne i javne uprave:

 

eu flag
 
zpd